İmalat sanayisinde; otomotivden beyaz eşyaya, dökümden havacılığa, elektronikten enerji sektörüne, tüm ağır sanayi kuruluşlarının endüstriyel ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş AC Endüstriyel firması, 25 yıllık tecrübesiyle, sürdürülebilir üretkenliğinize değer katan çözümleriyle güvenilir bir iş ortağıdır.

Üretimdeki verimliliğin arttırılmasına katkı sağlayan, değer katan stratejik iş ortağı olma bilinciyle, maksimum müşteri memnuniyeti için,mümkün olan en hızlı ve kaliteli hizmeti ulaştırmayı hedefliyoruz. En rekabetçi ve yüksek kaliteli ürün yelpazemizle, üretiminize değer katar ve bu sayede uzun vadeli karlı büyümeyi sağlarız. Türkiye ve dünyadaki ticari ortaklarımız ve tedarikcilerimizin başarıya ulaşmaları için adil ve uzun vadeli işbirliktelikleri oluşturur ve yol gösteririz. Hedeflerimize ancak, yüksek motivitasyona sahip, takım ruhu taşıyan ve donanımlı çalışanlarla ulaşabileceğimize inanırız. Topluma ve çevreye karşı sorumluluğumuzun bilinciyle hareket ederiz. Markalarımız temel değerlerimizdir, onların kendi konumlarında ‘ilk tercih edilen’ olmaları için çalışırız.

Vizyonumuz
Tüm paydaşlarımızın (Müşterilerimizin, bayilerin, tedarikçilerin ve çalışanların) ilk tercihi olmak.

Misyonumuz
• Misyonumuz, faaliyet alanlarımızda en yüksek müşteri memnuniyetini sağlayarak tercih edilen iş ortağı olmaktır.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık
Tüm müşterilerimize değer verir, onların ihtiyaçlarını anlamaya çalışırız. 
 
Yaratıcılık
Şirketimizin başarısının temelinde yenilikçilik yatar. Yeni yöntemler geliştirmek, fırsatlar yakalamak, problemleri çözmek ve mükemmeli yakalamak için yaratıcılığımıza güveniriz. 
 
Proaktif Olmak
 
Sorunlar ortaya çıkmadan, nedenlerini tespit edip, gerekli önlemleri alır, hataların tekrarlanmaması için sürdürülebilir çözümler üretiriz. 
 
Sorumluluk
 
Çalışanlarımızın profesyonel gelişimini sorumluluk alıp/vererek destekleriz. Verdiğimiz sözü tutarız.
 
Doğruluk
 
Doğruluk yol göstericimizdir. Kişisel ve iş ilişkilerimizde her zaman dürüstlüğü, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı ön planda tutarız. 
  
Takım Ruhu
 
Takım olarak başarıyı yakalamak için birbirimize yardım eder ve bundan keyif alırız.